Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowa Sól: Świetny występ Krystiana Perchuna

Poniedziałek, 16 maja 2016, 14:48
Autor: red
Nowa Sól: Świetny występ Krystiana Perchuna
Fot. UM Strzegom
W Nowej Soli odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w judo, w których udział wzięły kluby z następujących województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego oraz zaproszone kluby z Niemiec.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Ósemka” Nowa Sól. Zawody odbyły się już osiemnasty raz, co wpłynęło na wysoką frekwencję podczas turnieju, o czym świadczy udział ponad 250 judoków z 25 klubów.

Strzegomski klub reprezentowało 8 zawodników. Spośród naszych reprezentantów należy wyróżnić przede wszystkim Krystiana Perchuna - zdobywcę dwóch złotych medali w dwóch kat. wagowych 66 kg oraz 73 kg. Krystian zdobył ponadto nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.

Pozostałe dzieci z naszej sekcji również wspaniale się spisały, bo wszystkie stanęły na podium, co świadczy o wysokim wyszkoleniu dzieci przez trenera Andrzeja Rozwałkę. Po wielu pięknych i ciężkich walkach pierwsze miejsca zajęli: Bernard Bodnar, Paweł Topa, Grzegorz Wąsowski oraz Mercedes Berezowska. Drugie miejsca wywalczyli: Michał Bodnar i Adrian Heil, a na najniższym stopniu podium stanęła Julia Kuc.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group