Czytających: 1662

II-liga siatkarek: Świetny występ MKS–u i kolejne ligowe zwycięstwo

Czwartek, 7 listopada 2013, 20:58
Aktualizacja: 21:01
Seria zwycięstw siatkarek MKS–u Świdnica trwa nadal. W 7. kolejce II–ligi nasze zawodniczki pokonały na wyjeździe MKS II Dąbrowa Górnicza 3:1 notując piątą wygraną z rzędu.

Pierwsze dwa sety należały do przyjezdnych, które wyraźnie górowały nad rywalkami zwyciężając do 20 i do 19. Gospodynie nie dały jednak za wygraną i zdołały wygrać trzecią odsłonę. Rezerwy Dąbrowy Górniczej prowadziły już 24:19, MKS zdołał doprowadzić do remisu, mieliśmy nawet piłkę meczową, ale ostatecznie przegraliśmy tę partię 26:28. W czwartym secie świdniczanki nie pozostawiły już przeciwniczkom żadnych złudzeń zwyciężając 25:15, a cały mecz 3:1.

MKS II Dąbrowa Górnicza - MKS Świdnica 1:3 (20:25, 19:25, 28:26, 15:25)

MKS: Małodobra, Sadowska, Gancarz, Olczyk, Skalska, Bernaciak, Szczurek oraz Krusiewicz, Gezella, Bartłomiejczyk