Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1504
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Szczegółowe kontrole

Środa, 15 grudnia 2021, 7:50
Aktualizacja: 8:50
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Szczegółowe kontrole
Fot. KPP Świdnica
W ramach codziennych służb świdniccy funkcjonariusze prowadzą działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się choroby Covid–19. Sprawdzają, czy osoby przebywające w sklepach i galeriach handlowych zasłaniają usta i nos maseczką. Kontrolują również przestrzeganie obowiązku noszenia maseczki przez osoby podróżujące środkami komunikacji publicznej. Policyjne działania wspierają funkcjonariusze Straży Miejskiej w Świdnicy oraz Straży Miejskiej w Świebodzicach.

Policjanci regularnie prowadzą i będą prowadzić kontrole w środkach komunikacji publicznej, sklepach oraz galeriach. Policyjne działania wspierane są przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Świdnicy oraz Świebodzicach.

W trakcie wspólnych patroli funkcjonariusze stanowczo reagują na sytuację w których osoby ignorują min przepis dotyczący zasłania ust i nosa w tych miejscach. Niestety z przykrością musimy poinformować, że tylko wczoraj funkcjonariusze ujawnili 62 przypadki w których mieszkańcy powiatu zlekceważyli przepis dotyczący zasłaniania ust i nosa na terenach sklepów, galerii czy komunikacji miejskiej.

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich apelujemy o respektowanie przepisów porządkowych. Kierujmy się rozsądkiem i odpowiedzialnością dla naszego wspólnego dobra. Osoby, które nie będą stosowały się do obowiązujących nakazów muszą liczyć się z konsekwencjami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group