• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 0:55
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 733
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Szczypiorniści ŚKPR–u z nagrodami

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 27 marca 2018, 15:16
Aktualizacja: Niedziela, 1 kwietnia 2018, 15:17
Autor: red
Fot. red
Prezydent Świdnicy Beata Moskal–Słaniewska przyznała nagrody sportowe za 2017 rok. Z radością zauważamy, że lwia część przypadła w udziale naszym zawodnikom i trenerom.

Wśród wyróżnionych są: drużyna mistrzów Polski juniorów młodszych, jej trener Krzysztof Terebun oraz Wiesław Iwanio szkoleniowiec zespołu chłopców – mistrzów Dolnego Śląska.

Prezentujemy komunikat Urzędu Miejskiego w Świdnicy:

Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymają nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2017 rok. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się podczas kwietniowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

Uhonorowani zostali

1) nagrodą indywidualną za osiągnięte wyniki sportowe

a) w wysokości po 600 zł:

Paweł Kondzior – MULKS Olimpia Świdnica,

Agnieszka Piechurska – Judo Świdnica,

Kamil Guźliński – Boks Polonia Świdnica,

Dominika Sokołowska – Pływanie, KS Neptun Świdnica,

Tomasz Kowalski – Klub Sportowy Sułek Sport,

Kacper Szewczyk – Taekwondo – UKS, Taekwondo Gryf Świdnica,

Paulina Jewiarz – Sitkówka – MKS Świdnica

b) w wysokości po 500 zł:

Amelia Cieślak – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Roksana Niedziałkowska – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Karolina Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Szymon Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Jan Socha – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Miłosz Kołodziej – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Szymon Wolano – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica.

2) nagrodą zespołową za osiągnięte wyniki sportowe:

a) w wysokości 4000 zł ŚKPR Świdnica – drużyna w składzie:

– Borowski Sebastian,
– Chmiel Adam,
– Etel Olgierd,
– Ingram Aleksander,
– Jabłoński Wojciech,
– Kopyciak Rafał,
– Kozak Karol,
– Kulon Rafał,
– Lepka Jan,
– Matlęga Jakub,
– Paleń Maksymilian,
– Pierzak Jakub,
– Pęczar Dawid,
– Starosta Paweł,
– Starowicz Damian,
– Wieczorek Karol,
– Wiszniowski Rafał,
– Zaremba Jakub

b) w wysokości 1000 zł MKS Polonia Stal Świdnica – drużyna w składzie:

– Chromański Mateusz,
– Cieślak Marcel,
– Cybruch Oskar,
– Dadas Filip,
– Duda Mateusz,
– Holband Jakub,
– Homa Karol,
– Korab Eryk,
– Kostek Oskar,
– Lipiński Hubert,
– Malinowski Igor,
– Paliński Patryk,
– Safian Jakub,
– Sauter Alan,
– Sprawka Aleksander,
– Stańczak Maciej,
– Taratuta Patryk,
– Widła Piotr,
– Pawlik Hubert,
– Sośnicki Jakub,
– Zawiła Igor.

c) w wysokości 600 zł UKS Gryf Świdnica – drużyna w składzie:

– Charuży Hubert,
– Haręza Michał,
– Kazimierski Kuba,
– Kosmala Jakob,
– Kołakowski Franciszek,
– Krakowiak Nikodem,
– Łuczak Filip,
– Patyk Sebastian,
– Patyk Damian,
– Pieńkowski Szymon,
– Podleśny Patryk,
– Zienkiewicz Jakub.

3) nagrodą dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:

a) w wysokości 1500 zł:

Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,

b) w wysokości po 750 zł:

Anna Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

Wiesław Iwanio – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,

Mariusz Kuc – Boks Polonia Świdnica,

Piotr Godula – Siatkówka – UKS Świdnica,

Mariusz Krupczak – Piłka nożna – MKS Polonia Stal Świdnica.

4) nagrodą dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:

a) w wysokości po 1000 zł:

Stanisław Kogut – Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica,

Tadeusz Niedzielski – Kolarstwo/turystyka rowerowa – Referat Sportu PTTK „Koło Ślęży”

Ryszard Halicki – Modelarstwo – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group