Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubachów: Szkolne schronisko ze złotem

Środa, 7 grudnia 2016, 7:48
Aktualizacja: 9:50
Autor: red
Lubachów: Szkolne schronisko ze złotem
Fot. Gmina Świdnica
Z ogromną satysfakcją mamy przyjemność poinformować o złotym wyróżnieniu jakie otrzymało Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie w 56. Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych.

To już kolejne wyróżnienie w konkursie, w tym po raz trzeci z rzędu złote.

Uroczystość rozdania nagród odbyła się w Domu Polonii w Krakowie. W uroczystości uczestniczyli: przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, dyrektorzy i kierownicy schronisk młodzieżowych z całej Polski. Wyróżnienia – puchar i dyplom – wręczyła pani Maria Łazarz – wiceprezes Zarządu Głównego PTSM. Wszyscy dyrektorzy i kierownicy wyróżnionych schronisk otrzymali list gratulacyjny od Minister Edukacji Anny Zalewskiej.

Schroniska, które wzięły udział w konkursie oceniane były pod kątem, jakości świadczonych usług noclegowych, bogactwa swojej oferty m.in.: usług noclegowych, żywieniowych, transportowych, informacyjnych, turystycznych, różnorodności form spędzania czasu wolnego i rekreacji, estetyki zagospodarowania obiektu i terenów zewnętrznych, a przede wszystkim pod kątem ilości przyjętych gości.
- Na sukces naszej placówki ma wpływa wiele czynników, w szczególności nieustające wsparcie działań schroniska przez władze Urzędu Gminy Świdnica oraz instytucji współpracujących przy realizacji różnego rodzaju projektów. Podziękowania należą się Gościom schroniska, tym mniejszym i większym, turystom indywidualnym i grupom zorganizowanym, za to, że chętnie nas odwiedzają i często wracają. Oczywiście nie byłoby mowy o sukcesie bez wyjątkowych Pracowników, bo to właśnie oni dbają o najmniejsze szczegóły, wspaniałą atmosferę i profesjonalną obsługę – mówił dyrektor schroniska Sebastian Krzywda.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group