Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Targi „Zdrowie ma smak”

Wtorek, 22 lipca 2014, 15:36
Aktualizacja: 15:38
Autor: red.
Świdnica: Targi „Zdrowie ma smak”
Fot. użyczone
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy po raz ósmy organizuje Targi „Zdrowie ma smak”. Targi odbędą się w dniach 5–6 września 2014 r. w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej i Produktów Sprzyjających Zdrowiu.

Celem Targów jest promowanie tzw. „zdrowej” żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny bez dodatków środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów. Organizatorem Targów jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami są Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury. Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele Targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej. Warunkiem uczestnictwa w Targach jest dostarczenie do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy wypełnionego formularza do dnia 31 lipca 2014 r. Udział w Targach jest bezpłatny.

Zgłoszenie uczestnictwa i regulamin targów dostępny na stronie: http://powiat.swidnica.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2014/07/013.htm

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group