Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 762
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Temat wraca jak bumerang

Poniedziałek, 4 września 2023, 11:45
Aktualizacja: 19:46
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Temat wraca jak bumerang
Fot. KPP Świdnica
Działania policjantów z powiatu świdnickiego ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania w ciągu ostatniego weekendu kolejnych osób podejrzanych o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Łącznie zabezpieczono blisko 100 porcji tych narkotyków.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działań Policji. Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania sześciu osób. Kobiety w wieku 24-lat mieszkanki powiatu świdnickiego oraz pięciu mężczyzn w wieku 20, 21, 24, 63 lat mieszkańcy powiatu świdnickiego i 23-letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego. Wszyscy ci podejrzani są o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy wymienionych ujawniono amfetaminę oraz marihuanę. Zatrzymania miały miejsce na terenie Świdnicy oraz Świebodzic.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wszyscy zatrzymani odpowiedzą teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group