Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Test potwierdził

Niedziela, 7 lutego 2021, 15:25
Autor: red
Strzegom: Test potwierdził
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno–Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali 22–letniego kierującego u którego test na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdził, że jest pod wpływem środków odurzających

W czwartek 4 lutego w godzinach nocnych policjanci patrolujący rejon miasta Strzegom zauważyli samochód osobowy marki BMW. Styl jazdy kierującego mógł wskazywać, iż może on kierować w stanie nietrzeźwości.

Po zatrzymaniu, okazało się że 22-letni kierujący jest trzeźwy, ale za to bardzo nerwowy, a z pojazdu wydobywa się charakterystyczny zapach marihuany. W pojeździe policjanci ujawnili „foliowe zawiniątko” z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Substancje poddano badaniom na testerze narkotykowym, który potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana. Zabezpieczono jej kilka porcji.

22-latka poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

Ale jak się okazało to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu…..

W toku dalszych czynności w trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w komodzie szklany słoik z zawartością suszu roślinnego koloru brunatno-zielonego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż zabezpieczona substancja to również marihuana.

Łącznie zabezpieczono blisko 380 porcji tych narkotyków.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group