Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: To już 8 lat Klubu Abstynenta

Poniedziałek, 3 października 2016, 8:06
Autor: red
Świebodzice: To już 8 lat Klubu Abstynenta
Fot. UM Świebodzice
Kolejną rocznicę powstania świętował Klub Abstynenta Odnowa w Świebodzicach. Dla wielu osób jest to miejsce, które pomogło wyprostować kręte, życiowe ścieżki.

Klubowa społeczność zaprosiła na swoją uroczystość osoby, wspierające działalność ośrodka, czyli Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza, a także dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Izabelę Siekierzyńską i Aldonę Górską, szefową Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W uroczystości wziął także udział Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec.
- Zawsze z wielką przyjemnością goszczę u Państwa, cieszę się, że jesteście w Świebodzicach obecni i tworzycie silną, ważną społecznie grupę osób wspierających się w trudnych chwilach – podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz.
Tygodniowo w Klubie pojawia się ok. 40 osób, organizowane są ty mityngi AA, warsztaty i grupy wsparcia dla członków klubu i ich rodzin.

Gospodarzem klubu jest Roman Antonowicz. Klub Abstynenta mieści się w Centrum Rehabilitacji Społecznej, ul. Parkowa 4, III piętro. Czynny jest od poniedziałku do piątku, od g.16:00 do 19:30 oraz w wybrane soboty, po wcześniejszym powiadomieniu.

Kontakt: e-mail: klub_odnowa@wp.pl, telefon:793 384 285.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group