Wtorek, 23 czerwca

Tu WOŚP też zagra

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Dzień dobry, czy jak mówi sam Jurek Owsiak Siema! W niedzielę, 30 stycznia odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomimo obecnej sytuacji nie poddajemy się i organizujemy WOŚP w gminie Dobromierz. Nasi Wolontariusze będą obecni w niedzielę na terenie całej gminy, stąd serdecznie zachęcam Państwa do wzięcia udziału w tegorocznym Finale!

Wiem, że niektórzy z Państwa najbardziej czekają na licytację - w tym roku będzie miała ona inną formę - wszystkie przedmioty można będzie zakupić w niedzielę o godzinie 16 przy wejściu do Szkoły w Roztoce. Na zdjęciach przedstawiona jest sugerowana cena sprzedaży gadżetów - jednak każda złotówka się liczy i cena może ulec zmianie J

Grajmy razem w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!!

Pozdrawiam serdecznie,
Szef Sztabu Justyna Krzywania

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka