Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 989
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Turniej Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie rozstrzygnięty

Poniedziałek, 18 czerwca 2018, 7:39
Autor: red
Żarów: Turniej Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie rozstrzygnięty
Fot. UM Żarów
"Opowiem Ci swoją historię", "8 urodziny braciszka", "Co wiemy o używkach", "Czerwony kaptur, czyli rozmawiaj ze swoim dzieckiem" to tytuły scenek profilaktycznych, które w ramach XVIII finału Turnieju Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie zaprezentowali uczniowie szkół z terenu gminy Żarów.

Wcześniej jednak zmagali się w testach wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i zagrożeń życia codziennego.

Dziś za całoroczne przygotowywanie się do turnieju, zaangażowanie i promowanie postaw prozdrowotnych otrzymali nagrody. - Nigdy nie wiemy, w jakiej sytuacji możemy się znaleźć. A taka wiedza z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, którą zdobywacie podczas trwania Turnieju Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwa jest bezcenna. Oby nigdy nikt z Was nie musiał jej wykorzystać. Gratuluję Wam pomysłowości, kreatywności i dziękuję za tak wielkie zaangażowanie. Podziękowania kieruję również w stronę wszystkich opiekunów, nauczycieli i koordynatorów za wysiłek, który włożyli w przygotowanie i organizację turnieju - mówiła Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie i członkini Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wyniki Turnieju Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie:

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Imbramowicach

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Żarowie

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Mrowinach

IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Zastrużu

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale, nagrody indywidualne i puchary dla szkół. Ponadto wśród wszystkich uczestników turnieju rozlosowano nagrody: tablet, zestaw badmintona, namiot.

Turniej sfinansowany został z budżetu gminy, ze środków przeznaczonych na realizację profilaktyki i rozwiązywanie problemów alkoholowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group