Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Twój Ruch dziękuje swoim wyborcom

Poniedziałek, 24 listopada 2014, 12:28
Aktualizacja: 12:30
Autor: red.
Poniżej prezentujemy oświadczenie Łukasz Beera, przewodniczącego zarządu okręgu wałbrzyskiego Twojego Ruchu po zakończonych wyborach samorządowych.

Szanowni wyborcy – mieszkańcy okręgu Wałbrzyskiego

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy 16 listopada 2014 r. w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego oddali swój głos na mnie oraz pozostałych kandydatów z listy Twój Ruch. Wprawdzie nie udało nam się wprowadzić do Sejmiku żadnego przedstawiciela, ale oddane na nas głosy absolutnie nie są zmarnowane.

Uwierzyliście Państwo, że zaproponowany przez nas program wyborczy dla regionu jest wart poparcia, dlatego każdy z X oddanych na nas głosów jest bezcenny. Tym samym daliście wyraźny sygnał, że region potrzebuje zmiany. I choć tym razem nie udało się to nie poddajemy się.

Bardzo dziękuję Państwu za udział w spotkaniach wyborczych, za wszystkie rozmowy podczas rozdawania w okręgu materiałów wyborczych oraz za aktywność w Internecie. Wszystkie cenne uwagi i propozycje dotyczące naszego programu nie zostaną zmarnowane i wykorzystamy je w przyszłości. Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku

Łukasz Beer

Przewodniczący Zarządu Okręgu Wałbrzych TR

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group