Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1327
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Uczynni wolontariusze

Piątek, 23 grudnia 2022, 17:11
Autor: red
Mokrzeszów: Uczynni wolontariusze
Fot. Gmina Świdnica
W okresie przedświątecznym uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Mokrzeszowie starają się wspomóc osoby będące w potrzebie.

Szkolny Klub Wolontariatu w towarzystwie opiekuna Lucyny Pietruszki, księdza Damiana Kowalskiego i rodziców pana Adama Wojciechowskiego i pani Kingi Mamej obdarował darami dobrego serca dzieci z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Szkolnych De Notre Dame w Świebodzicach.

Paczki zostały przygotowane przez całą społeczność szkolną. Wszystkie ofiarowane rzeczy zostały spakowane do świątecznych kartonów i przekazane dzieciom. Uczniowie pomagają również mieszkańcom w swojej miejscowości, którzy potrzebują wsparcia. Mały Wolontariat czyli uczniowie klas I-III pod opieką swojego opiekuna pani Grażyny Wiącek – Romanow i w porozumieniu z sołtys z Mokrzeszowa Janiną Bogacz zaangażowali się w zbiórkę produktów spożywczych. Świąteczne paczki zostały wręczone przez małych wolontariuszy mieszkance Mokrzeszowa. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Narodzenia Pańskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group