Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Ujawnili dziuple samochodowe

Wtorek, 11 grudnia 2012, 11:56
Aktualizacja: 0:30
Autor: red.
powiat świdnicki: Ujawnili dziuple samochodowe
Fot. KPP Świdnica
Motocykle Honda i BMW, części z samochodów Audi, Seat i VW ujawnili policjanci z Wydziału Kryminalnego w dwóch dziuplach na terenie powiatu świdnickiego. Do wyjaśnienia w policyjnym areszcie zatrzymanych zostało pięciu mężczyzn w wieku od 24 do 31 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadząc czynności dotyczące kradzieży samochodów zatrzymali pięciu mieszkańców powiatu świdnickiego w wieku od 24 do 31 lat podejrzewanych o przechowywanie kradzionych samochodów i motocykli oraz ich rozbiórkę i sprzedawanie części.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 31-letniego mężczyzny mieszkańca powiatu świdnickiego. W wyniku przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli motocykl marki Honda, pochodzący z kradzieży w Szwecji oraz motocykl BMW. Funkcjonariusze zabezpieczyli także części samochodu Audi, który został skradziony na terenie Austrii i części samochodu Seat Leon skradzionego w Bydgoszczy.

W dwóch dziuplach na terenie powiatu świdnickiego policjanci zabezpieczyli radia samochodowe, skrzynie biegów, silniki z samochodów Audi i VW około 80 poduszek powietrznych oraz wiele innych przedmiotów pochodzących z rozebranych na części samochodów.

Na chwilę obecną zarzut paserstwa zagrożony karą do pięciu lat pozbawienia wolności przedstawiono 31-letniemu mężczyźnie oraz zastosowano wobec niego dozór policyjny .
Sprawa ma charakter rozwojowy.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group