Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 739
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Ukrył się pod wersalką

Środa, 7 lutego 2024, 7:36
Aktualizacja: 9:36
Autor: red
Strzegom: Ukrył się pod wersalką
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości w związku z zaległa karą pozbawienia wolności. Wielokrotnie zmieniał swoje miejsce pobytu, a kiedy policjanci wpadli na jego trop, postanowił ukryć się w sąsiednim powiecie pod wersalką.

Codzienna służba policjanta to nie tylko przeprowadzane interwencje, to nie tylko kontrole drogowe, ale to także poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które ukrywają się chcą uniknąć zasądzonych przez wymiar sprawiedliwości kar. Funkcjonariusze w takich przypadkach sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać osoby poszukiwane.

Tak właśnie było i tym razem. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie powiatu kamiennogórskiego, gdzie według ich ustaleń przebywać miał 36-latek, poszukiwany przez organy ścigania.

Ustalenia okazały się słuszne, a 36-latek, który chcąc uniknąć konfrontacji z policjantami schował się pod wersalką w schowku na pościel.... licząc, że będzie to kryjówka doskonała.

Niestety, przeliczył się. Mężczyzna nie krył zdumienia, kiedy funkcjonariusze odkryli jego samego w schowku na pościel..

36-latek trafił już do do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group