Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 626
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ukrył się przed policjantami na strychu

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 11:30
Aktualizacja: 11:48
Autor: red
Fot. red
Sąd Rodzinny i Nieletnich zajmie się sprawą dwóch 16 latków, którzy wspólnie ze swoimi niewiele starszymi kolegami włamali się do domku w budowie. Skradli przewody elektryczne i żeliwny piec. Zostali zatrzymani przez policjantów. Straty na szkodę właściciela domu wyniosły 3 tysiące złotych.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, zostali powiadomieni przez firmę ochroniarską o włączeniu się alarmu w jednym z domów budowanych na terenie gminy Świdnica. Oficer Dyżurny na miejsce zdarzenia wysłał patrol. Po kilkunastu minutach od zdarzenia zostali zatrzymani trzej sprawcy włamania. Podczas oględzin miejsca zdarzenia na strychu budynku został odnaleziony czwarty ze sprawców włamania. Mężczyźni usiłowali dokonać kradzieży czterech zwojów przewodów elektrycznych oraz pieca żeliwnego. Zatrzymani przyjechali na „gościnne występy „ Volkswagenem Golfem, są mieszkańcami Wałbrzycha. Dwóch dorosłych 19 i 22 latek zostali osadzeni do wyjaśnienia w policyjnym areszcie, natomiast 16 latków zatrzymano w Policyjnej Izbie Dziecka w Wałbrzychu. Sprawą nieletnich zajmie się Rodzinny i Nieletnich.

Za czyn, którego dopuścili się zatrzymani grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 16-01-2012 17:48
Przyjeżdżają na występy z Wałbrzycha a "świdniczanin" później się rozpisuje jaka to u nas patologia :)
~Olek 16-01-2012 20:15
Nie zapominaj że nasi Świdniczanie też jeżdżą na występy po dolnym śląsku i w samej naszej Świdnicy nie lepiej jest , przykład napaść Świdniczan na policjanta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group