Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1450
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Urzędnicy kontra sołtysi

Sobota, 4 maja 2024, 12:57
Aktualizacja: 12:57
Autor: red
Gmina Żarów: Urzędnicy kontra sołtysi
Fot. UM Żarów
Dużo emocji towarzyszyło podczas I Turnieju Siatkówki, w którym rywalizowały dwie drużyny: sołtysi gminy Żarów oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Gospodarzami Turnieju było sołectwo Przyłęgów oraz Urząd Miejski w Żarowie, a sam turniej odbył się na boisku sportowym w Przyłęgowie. Sportowe rozgrywki oficjalnie otworzyli zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz sołtys Przyłęgowa Agnieszka Proniewicz, życząc wszystkim uczestnikom udanej zabawy.

Rzeczywiście zabawa była przednia, i choć rywalizacja była bardzo zacięta ostatecznie zwycięzcą I Turnieju Siatkarskiego zostali Sołtysi Gminy Żarów. Ale pochwalić należy dwie drużyny za gorący doping i dobrą wspólną zabawą. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali puchary.

Gratulujemy drużynom i dziękujemy za wspaniałą integrację. Każdy z Państwa może czuć się wygranym.

Za wspaniałą gościnę dziękujemy również mieszkańcom Przyłęgowa, którzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali wspaniałe sportowe zmagania. Turniej pokazał, że potrafimy wspólnie świetnie się bawić, zatem do zobaczenia na II Turnieju Siatkówki Sołtysi kontra Urzędnicy już za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group