Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ustne upomnienia dla zastępcy prezydenta Świdnicy

Sobota, 11 maja 2013, 11:16
Aktualizacja: 0:37
Autor: red.
Świdnica: Ustne upomnienia dla zastępcy prezydenta Świdnicy
Fot. archiwum
W kwietniu dwunastu świdnickich radnych poskarżyło się na chamskie zachowanie zastępcy prezydenta Świdnicy Waldemara Skórskiego. Prezydent Wojciech Murdzek upomniał ustnie swojego zastępcę i wystosował list do radnych, który prezentujemy poniżej.

Odpowiadając na Państwa skargę z 19 kwietnia 2013 r. na działalność Pana Waldemara Skórskiego - Zastępcy Prezydenta Miasta, przekazaną przez Przewodniczącą Rady Miejskiej w Świdnicy w dniu 23 kwietnia 2013r., uprzejmie informuję, że przeprowadzone zostało postępowanie wyjaśniające.

W toku postępowania ustalono, że Pan Waldemar Skórski – Zastępca Prezydenta Miasta podczas posiedzenia Komisji Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej zachował się niezgodnie z zasadami określonymi w ustawie o pracownikach samorządowych i Kodeksie etyki pracowników Urzędu Miejskiego w Świdnicy. W związku z powyższym udzieliłem Panu Waldemarowi Skórskiemu ustnego upomnienia i zobowiązałem do przestrzegania postanowień ww. ustawy i Kodeksu.

Ponadto informuję, że pozostałe zarzuty, w wyniku dokonanych ustaleń i złożonych wyjaśnień przez Pana Waldemara Skórskiego, nie dają podstaw do uznania ich za działania wykraczające poza zakres obowiązków pracowniczych i udzielonych pełnomocnictw.

Wojciech Murdzek
Prezydent Świdnicy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group