Czytających: 2040

klasa okręgowa: Victoria w spotkaniu ze Zjednoczonymi

Niedziela, 17 kwietnia 2011, 18:41
Aktualizacja: 18:42
Świebodzicka Victoria pokonała w derbach powiatu świdnickiego ekipę Zjednoczonych Żarów 3:1 w meczu 20. kolejki piłkarskiej okręgówki.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy do przerwy prowadzili 2:0, w 16 min. wynik otworzył Prusiński, a minutę przed przerwą bramkę do szatni rywalom zaserwował Borgoń. Kontaktowe trafienie żarowianie zanotowali w 58 min., a jego autorem był Mariusz Pietruszka. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy w 73 min. za sprawą Doleckiego wyszli na prowadzenie 3:1.

Victoria Świebodzice – Zjednoczeni Żarów 3:1 (2:0)

Victoria: Osóbka, Antas (38' Grzesiak), Gzara (75' Bodio), Prusiński, Błaszczak, Krzyżanowski, Borgoń (67' Otok), Dolecki, Traczykowski, Borkowski, Mrugała (57' Dela)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Ciupiński (59’ Baziak), Chłopek (46’ G. Pietruszka), Koluśniewski, Owczarzak, M. Pietruszka, Krawczyk, Dąbrowski (59’ Sara), Rudnik, Korbecki (51’ Jernutowski)