Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: W Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze

Piątek, 14 listopada 2014, 10:53
Aktualizacja: 17:55
Autor: red.
Świebodzice: W Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze
Fot. użyczone
Pod koniec listopada w Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze HMA. Będzie to profesjonalny ośrodek dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z łucznictwem, jak i dla tych którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Przy Centrum HMA działać będzie również klub łuczniczy dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej.

- Zajęcia odbywać się będą w Świebodzicach na Hali Sportowo Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6. Mamy tam idealne warunki - mówi Mariusz Anniuk założyciel Centrum HMA. - Obiekt spełnia wszystkie nasze potrzeby. Ma doskonałe zaplecze i co bardzo ważne jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a to bardzo ważne ponieważ łucznictwo jest doskonałą formą aktywności dla tych właśnie osób. Chcemy, żeby nasze Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa - w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp. Dysponujemy profesjonalnymi matami łuczniczymi oraz sprzętem łuczniczym dostosowany do każdych umiejętności i wieku.

W chwili obecnej prowadzony jest nabór dziewcząt i chłopców do naszego klubu łuczniczego. Klub prowadzi również zapisy na kurs nauki strzelania z łuku dla osób dorosłych.

Centrum Łucznicze HMA rusza 29 listopada 2014 roku, w tym właśnie dniu obędą się Łucznicze Mikołajki - Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Łuczniczy w Świebodzicach. Zapraszamy dzieci i młodzież chcące spróbować swoich sił w łuczniczej rywalizacji, a także wszystkich, który są zainteresowani treningiem w naszym Centrum Łuczniczym HMA.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group