Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 891
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: W terenie zabudowanym jechała z prędkością 101 km/h

Sobota, 1 czerwca 2019, 7:08
Autor: red
powiat świdnicki: W terenie zabudowanym jechała z prędkością 101 km/h
Fot. KPP Świdnica
Policjanci ze świdnickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującą, która w obszarze zabudowanym jechała o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. 34–latka przekroczyła dozwoloną prędkość o 51 km/h. Poza mandatem i punktami karnymi straciła prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w czasie codziennej służby przeprowadzają szereg kontroli drogowych w związku z przekroczeniem prędkości. Jak pokazują statystyki, bardzo często właśnie nadmierna prędkość staje się przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych.

Niestety pomimo licznych apeli o bezpieczną jazdę kierowcy wciąż zatrzymywani są w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości, potwierdza to kolejny przypadek odebrania prawo jazdy 34-latce, która w obszarze zabudowanym, na terenie gminy Świdnica, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 50 km/h jechała o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Kobieta kierując samochodem osobowym marki Citroen przekroczyła dozwoloną prędkość o 51 km/h.

Nieodpowiedzialna kierująca otrzymała mandat karny w wysokości 400 zł i 10 punktów karnych oraz co chyba najbardziej dotkliwe, straciła prawo jazdy na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group