Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 531
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Wakacje z ekologią”

Piątek, 7 lipca 2017, 13:31
Aktualizacja: 15:33
Autor: red
Świdnica: „Wakacje z ekologią”
Fot. organizatorzy
Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego zaprasza świdniczan do udziału w konkursie fotograficznym „Wakacje z ekologią – segregacja odpadów na urlopie”.

Zasady są niezwykle proste, wystarcz przesłać zdjęcia przedstawiające sytuacje związane z prawidłowymi zachowaniami ekologicznymi podczas wakacji na adres organizatora - czystaswidnica@um.swidnica.pl. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

Na przygotowanie pracy konkursowej w postaci sesji fotograficznej (min. 5 - max. 10 zdjęć) czekamy do 23 sierpnia br. Nadesłane zdjęcia będą podlegały ocenie jury. Kryteria, jakie będą brane pod uwagę to: zgodność pracy z tematem konkursu, walory artystyczne, kreatywność. Uczestnicy konkursu otrzymają ekologiczne torby z niespodzianką oraz dyplomy, a laureaci atrakcyjne nagrody rzeczowe:
I miejsce – aparat fotograficzny,
II miejsce – tablet piórkowy,
III miejsce – smartwatch,
- Stawiamy na edukację ekologiczną, nawet w czasie wakacyjnej przerwy od szkoły czy pracy. Zachęcamy dzieci oraz ich rodziców do udziału w naszym konkursie. Razem możecie w formie ciekawej aktywności nie tylko nauczyć się proekologicznych postaw, ale przy okazji wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Pokażcie swoim dzieciom, że segregacja odpadów może być fajną zabawą, która powinna zmienić się w codzienny nawyk – podkreśla Tomasz Jaworski, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu zostanie opublikowane w dniu 24 sierpnia na stronie Urzędu Miejskiego oraz stronie Czystej Świdnicy. Tam znajduje się także regulamin konkursu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group