Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wakacyjne wycieczki

Sobota, 27 czerwca 2020, 9:26
Autor: red
W związku z brakiem możliwości zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych w dotychczasowym miejscu prowadzenia zajęć oraz z przekazaniem SOKiBP Centrum Aktywności Kulturalnej i Społecznej w Jaworzynie Śląskiej i rozpoczęciem przeprowadzki, informujemy, że w tym roku nie będą organizowane stacjonarne zajęcia wakacyjne dla dzieci. W ramach naszego tradycyjnego cyklu „Lato z SOKiBP” organizujemy natomiast wycieczki dla dzieci.

1 lipca 2020 r. zapraszamy dzieci w wieku powyżej 6 r.ż. do udziału w wycieczce do Parku Nauki i Rozrywki Explora Park w Wałbrzychu czyli do miejsca, gdzie każdy może badać, dociekać, poszukiwać i odkrywać, a wszystko to za sprawą 150 interaktywnych zabawek, gier logicznych, modeli i programów multimedialnych przygotowanych przez Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu. Dzieci podczas pobytu w parku będą także uczestniczyć w lekcji tematycznej, która pozwoli na zgłębienie tajników przyrody, skrywających w sobie elementy matematyki. Koszt – 30 zł/dziecko.

8 lipca zaprosimy zaś dzieci (wiek od 6 do 11 lat) do dobrze znanego i lubianego miejsca jakim jest sala zabaw Cinema Fun w Świdnicy, gdzie na dzieci oprócz zabawy na konstrukcjach, będą czekały warsztaty kulinarne oraz warsztaty naukowe z klockami Lego. Koszt- 40 zł/dziecko.

W przypadku obu wycieczek SOKiBP zapewnia opiekunów, transport oraz ubezpieczenie.

Na wycieczki obowiązują zapisy, a ilość miejsc, ze względu na obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną jest ograniczona. Zapisać dziecko może wyłącznie rodzic lub opiekun prawny poprzez wypełnienie i dostarczenie deklaracji uczestnictwa, będącej załącznikiem nr 1 do Regulaminu Wycieczek. Deklaracje należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej przy ul. Wolności 2a/01(w godzinach otwarcia biblioteki dla czytelników) – o kolejności zapisów decyduje kolejność składania prawidłowo wypełnionych i podpisanych deklaracji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group