Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyski Real zostanie zlikwidowany?

Wtorek, 11 lutego 2014, 7:35
Autor: Ina
Wałbrzych: Wałbrzyski Real zostanie zlikwidowany?
Fot. Ina
Real to najdłużej istniejący w Wałbrzychu hipermarket. Czy w pogłoskach dotyczących jego likwidacji, które krążą od dłuższego czasu wśród mieszkańców Wałbrzycha – jest ziarno prawdy?

Już od dłuższego czasu słyszy się, że Auchan przejmuje hipermarkety Real na terenie całej Polski. Co więcej – krążą pogłoski, że wałbrzyski market może zostać zlikwidowany. Ile jest w tym prawdy?

Jak czytamy na manager.money.pl: „Podpisano już ostateczną umowę (…). Żeby przejąć hipermarkety Real, Auchan potrzebował zgody UOKiK-U. Zgodnie z decyzją urzędu, musi sprzedać osiem sklepów sieci, którą kupuje: w Białymstoku, Bielsku Białej, Czeladzi, Legnicy, Rzeszowie, Szczecinie, Wałbrzychu i Sosnowcu. (…) Nowy właściciel tych ośmiu sklepów także będzie musiał uzyskać akceptację Urzędu. UOKiK może jej odmówić, jeżeli nowy właściciel nie będzie dawał gwarancji utrzymania ich dotychczasowej, handlowej działalności.”

- Słyszałem, że market został sprzedany – mówi mieszkaniec Wałbrzycha. – Zastanawiamy się, czy nastąpi jego likwidacja.

Na razie jednak brakuje oficjalnego potwierdzenia. Nawet najbardziej zainteresowani - pracownicy sklepów, które mieszczą się na pasażu - wiedzą niewiele.
- Coś mówią, ale nic jeszcze nie jest pewne. Co będzie, to będzie. Żadnej informacji nie dostaliśmy – mówią sprzedawcy sklepów, które od wielu lat istnieją w wałbrzyskim Realu. - Są różne wersje. Ale nic konkretnego jeszcze nie wiemy, nikt nas oficjalnie nie poinformował.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group