Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Walentynki w Galerii Victoria

Czwartek, 13 lutego 2014, 8:09
Aktualizacja: 0:46
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Walentynki w Galerii Victoria
Fot. użyczone
W dniach 14–16 lutego 2014 r., w Galerii Victoria odbędzie się wyjątkowy Walentynkowy Weekend, podczas którego dzięki specjalnie przygotowanej scenografii, mieszkańcy Wałbrzycha i regionu będą mogli poczuć się jak w Paryżu lub Wenecji, a przy tym wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, a także wygrać romantyczne kolacje dla dwojga, pobyt w SPA oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Od piątku do niedzieli, zakochane pary będą rywalizować w zaskakujących konkurencjach, a wszyscy ci, którzy poszukują życiowego partnera, będą mieli szansę, aby poznać kogoś nowego. Walentynki w Galerii Victoria to bez wątpienia doskonała okazja do zabawy zarówno dla uczestników konkursów, jak i zgromadzonej w centrum handlowym publiczności.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych, a także tych, którzy nadal szukają swojej drugiej połówki na wyjątkowy weekend walentynkowy do Galerii Victoria. Impreza pod hasłem ‘I Love Victoria’ to nie tylko gwarancja wspaniałej zabawy, ale również mnóstwo atrakcyjnych nagród m.in. romantyczne kolacje dla dwojga, pobyt w SPA czy też prawdziwe francuskie i włoskie szampany – powiedział Marcin Chwiałkowski, Menadżer do spraw marketingu i leasingu.

W ten weekend w Victorii można będzie poczuć magię Paryża i Wenecji. Profesjonalna scenografia, nawiązująca do ulubionych miast zakochanych, stanowić będzie idealne tło do wspólnych fotografii. Ponadto zakochane pary będą mogły spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach, m.in. na najdłuższy pocałunek, na najpiękniejsze wyznanie miłosne (nagrodą będzie kolacja we dwoje), czy też na najzabawniejszą karykaturę. Romantyczna kolacja będzie również nagrodą w quizie „Jak dobrze znam swoją drugą połowę”. Z kolei mieszkańcy Wałbrzycha poszukujący swojej drugiej połowy będą mogli wziąć udział w tzw. szybkich randkach (ang. speed dating) i przy odrobinie szczęścia znaleźć partnera na całe życie. Kluczowa w tej grze będzie umiejętność wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia, gdyż jedna randka trwać będzie tylko 5 minut.

Dodatkową atrakcją, przygotowaną przez centrum handlowe Victoria, będzie konkurs na Facebooku. Uczestnicy konkursu muszą za pomocą kamery, aparatu lub telefonu komórkowego nakręcić krótki film pod tytułem „Za co kocham Victorię”. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Informacje o konkursie i szczegółowy regulamin dostępne będą na fanpage’u Galerii Victoria: https://www.facebook.com/galeria.victoria

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group