Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Walentynkowe Kombii – wcale nie tak tanio

Czwartek, 6 stycznia 2011, 10:29
Aktualizacja: 17:28
Autor: KO
Świebodzice: Walentynkowe Kombii – wcale nie tak tanio
Kombi na Dniach Świdnicy w 2006 roku
Fot. Wiktor Bąkiewicz
– Koncert jest dofinansowany przez miasto, zatem bilety nie będą w tak wysokich cenach, jak wstęp na imprezy komercyjne – zapewniała na początku grudnia Agnieszka Bielawska–Pękala, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świebodzicach. Już wiemy: bilet będzie kosztował 50 zł.

W Świebodzicach Kombii ma zagrać dwa dni przed walentynkami. Bilety są dosyć drogie, droższe niż np. na koncert w Zgorzelcu, który zespół da dzień po tym świebodzickim. W niedzielę, 13 lutego, w hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Zgorzelcu rockmeni zagrają na występie, na który bilet kosztuje 45 zł.

Bilety na świebodzicki koncert kupić można w wydziale promocji magistratu (ul. Świdnicka 5) oraz w kasie OSiR-u. Walentynkowy występ zaplanowano na sobotę, 12 lutego, na godz. 18.00 w hali OSiR przy ul. Mieszka Starego 6.

Kombii (z dwoma „i” na końcu nazwy) powstało w 2003 r., po rozpadzie grupy O.N.A, z inicjatywy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół częściowo stanowi kontynuację grupy Kombi (z jednym „i”), która karierę robiła na polskiej scenie w latach osiemdziesiątych XX wieku. Część przebojów Kombii ma ponad dwie dekady, jak „Nasze rendez-vous” czy „Black and white”, ale grana jest teraz w nowych aranżacjach. Kombii gra głównie na imprezach zamkniętych oraz podczas dni miast, mogliśmy ten zespół oglądać także podczas „Sylwestra z Polsatem”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group