Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 774
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: WALENTYNKOWY KONKURS: Gorąca noc w rytmach rumby

Czwartek, 27 stycznia 2011, 7:28
Aktualizacja: Piątek, 11 lutego 2011, 6:21
Autor: Świdniczka.com
Świdnica: WALENTYNKOWY KONKURS: Gorąca noc w rytmach rumby
Fot. Centrum Renesans
Tu dominuje kobieta – kusi partnera, uwodzi go, ale jednocześnie wymyka mu się. Rumba to niezwykle erotyczny taniec, cóż więc innego można tańczyć z okazji święta zakochanych? Na „Walentynki w rytm miłosnej rumby” zaprasza świdnickie Centrum Renesans, a my zapraszamy do udziału w konkursie.

Rumba, gorący taniec latynoamerykański, nazywana jest tańcem miłości lub tańcem namiętności. Wchodzi ona w skład dziesięciu tańców towarzyskich. „Raz, dwa, trzy, cztery” - partnerka kusi i wymyka się, jak wcześniej wspomnieliśmy, a partner pozornie podejmuje jej grę (i tu uwaga dla panów: tak naprawdę to partner prowadzi).

Zresztą... tajniki tego tańca poznać będzie można już w sobotę, 12 lutego. W Centrum Renesans warsztaty z rumby rozpoczną się o godz. 20.00 i potrwają do północy. Prócz nauki tańca organizatorzy zapewniają konkursy (do wygrania karnety na dowolne zajęcia), kawę, herbatę i ciasto. Cena: 25zł od osoby.

Zaproszenie dla dwóch osób można wygrać biorąc udział w naszym konkursie (zwycięzca będzie mógł to zaproszenie wymienić na miesięczny karnet na dowolne zajęcia). Wystarczy wysłać e-maila na adres redakcja@swidniczka.com - w temacie należy wpisać hasło „Rumba”, a w treści podać swoje dane (imię, nazwisko i numer telefonu). Na takie listy czekamy do czwartku, 10 lutego. Z nadesłanych e-maili rozlosujemy zwycięzcę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group