Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Walne zebranie Ligi Polskich Miast i Miejsc UNESCO

Sobota, 13 maja 2017, 15:31
Autor: red
Świdnica: Walne zebranie Ligi Polskich Miast i Miejsc UNESCO
Fot. UM Świdnica
Udzielenie absolutorium zarządowi oraz zintensyfikowanie działań promocyjnych, to główne tematy walnego zebrania członków Ligii Polskich Miast i Miejsc UNESCO w Toruniu.

Na spotkaniu w czwartek, 11 maja Świdnicę reprezentowali prezydent Beata Moskal-Słaniewska oraz Bożena Pytel z Kościoła Pokoju.

W trakcie zebrania przyjęto sprawozdania z działalności merytorycznej, organizacyjnej i finansowej stowarzyszenia za rok ubiegły. Udzielono także absolutorium dla zarządu za 2016 rok. Przyjęto plan działań na 2017 rok.

Zdecydowano o zwiększeniu środków z budżetu stowarzyszenia na promocje, przeznaczono na ten cel 45 tys. zł. Podjęto decyzje m.in. o zunifikowaniu materiałów promocyjnych, przygotowaniu folderu informacyjnego o polskich obiektach UNESCO i ścianki promocyjnej. Zaplanowano także uruchomienie fanpage na FB i Intagramie.

Przedstawiciele Ligi aktywnie uczestniczyć będą w konferencjach, debatach i spotkaniach dotyczących ochrony i promocji obiektów wpisanych na Listę UNESCO. Udział wezmą również w Kongresie Turystyki Polskiej w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group