Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Warsztaty Kariery Międzynarodowej

Wtorek, 20 grudnia 2016, 14:17
Aktualizacja: 17:19
Autor: red
powiat świdnicki: Warsztaty Kariery Międzynarodowej
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Jaką uczelnię i kierunek wybrać? London Metropolitan University, University of Bedfordshire czy University of South Wales… Zostać w Polsce, a może studiować w innym kraju?

Na te i inne pytania pomagali odpowiadać tegorocznym maturzystom doradcy zawodowi Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy, organizując „Warsztaty Kariery Międzynarodowej” prowadzone przez Janusza Dargiewicza z portalu www.studiawangli.pl.

Spotkanie było doskonała okazją do ostatnich już przemyśleń, jak można połączyć pasję z karierą zawodową, w jaki sposób to zrealizować, czy realne jest studiowanie za granicą i gdzie szukać informacji na ten temat. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem maturzystów z świdnickich liceów, którzy jeszcze długo po spotkaniu zadawali prowadzącemu pytania i dzielili się swoimi przemyśleniami. Aby umożliwić uczniom ze Strzegomia i Świebodzic podjęcie trafnej decyzji, doradcy zawodowi z Poradni również dla nich zaplanowali warsztaty na terenie placówek informujące o możliwościach studiowania na wymarzonej uczelni oraz tendencjach na rynku pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group