• Sobota, 16 listopada 2019
  • Godz. 3:22
  • Imieniny: Edmunda, Gertrudy, Marii
  • Czytających: 3048
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekend na boiskach niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 25 kwietnia 2014, 20:47
Aktualizacja: 20:48
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Poniżej przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy najbliższych kolejek na boiskach klasy A i B.

22. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Unia Jaroszów 27 kwietnia, 16:00
KS Walim - Czarni Wałbrzych 27 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice - Biały Orzeł Mieroszów 27 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice - Gwarek Wałbrzych 27 kwietnia, 11:00
Grom Witków - Tęcza Bolesławice 27 kwietnia, 11:00
Cukrownik Pszenno - Nysa Kłaczyna 27 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka - Włókniarz Głuszyca 27 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Zieloni Mrowiny 27 kwietnia, 16:00

22. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - LKS Gola Świdnicka 27 kwietnia, 16:00
Ślęża Ciepłowody - Płomień Makowice 27 kwietnia, 16:00
Rawa Boleścin - Zieloni Łagiewniki 27 kwietnia, 11:00
Niemczanka Niemcza - Skałki Stolec 27 kwietnia, 16:00
Boxmet Piskorzów - Delta Słupice 27 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno - Czarni Sieniawka 27 kwietnia, 16:00
Zgoda Grodziszcze - Polonia Ząbkowice Śląskie 27 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów - Koliber Uciechów 27 kwietnia, 16:00

22. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Sokół Kostrza - LKS Marcinowice 27 kwietnia, 11:00
Herbapol Stanowice - Błękitni Słotwina 27 kwietnia, 15:00
Zryw Łażany - Wierzbianka Wierzbna 27 kwietnia, 11:00
Kłos Lutomia - Orzeł Witoszów 27 kwietnia, 14:00
Wodospad Zastruże - Błyskawica Kalno 27 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - LKS Wiśniowa 27 kwietnia, 14:00
Płomień Dobromierz - LKS Piotrowice Świdnickie 27 kwietnia, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Grom Panków 27 kwietnia, 12:00

19. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - LKS II Bystrzyca Górna 27 kwietnia, 11:00
Ślężanka Tąpadła - LKS Dobrocin 27 kwietnia, 15:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Victoria Tuszyn 27 kwietnia, 14:00
Orzeł Piława Dolna - Gryf Burkatów 27 kwietnia, 12:00
Płomień Sokolniki - LKS Gilów 27 kwietnia, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Dąb Mościsko 27 kwietnia, 14:00

12. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Unia Bogaczowice 27 kwietnia, 15:00
Grodno Zagórze Śląskie - Zagłębie Wałbrzych 27 kwietnia, 14:00
Płomyk Borówno - Husaria Grzędy 27 kwietnia, 14:00
Victoria II Świebodzice - Joker Jaczków 27 kwietnia, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group