• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 11:30
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 779
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekend na boiskach okręgówki, klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 31 maja 2013, 19:56
Aktualizacja: 19:57
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarski sezon 2012/2013 na ostatniej prostej. Powoli rozstrzygają się już losy zespołów walczących o awans do wyższych klas rozgrywkowych i tych, które bronią się przed spadkiem.

27. kolejka klasy okręgowej
Pogoń Pieszyce - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 2 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Karolina Jaworzyna Śląska 2 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice - Piławianka Piława Górna 2 czerwca, 17:00
MKS Szczawno Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 2 czerwca, 17:00
Unia Złoty Stok - Bielawianka II Bielawa 3:0 (wo)
Stal Świdnica - Trojan Lądek Zdrój 2 czerwca, 17:00
Pauzuje: Grom Witków

27. kolejka klasy A – grupa I
Czarni Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 2 czerwca, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce - Cukrownik Pszenno 2 czerwca, 17:00
Zagłębie Wałbrzych - Nysa Kłaczyna 2 czerwca, 11:00
Rawa Boleścin - Zdrój Jedlina Zdrój 2 czerwca, 11:00
Granit Roztoka - Victoria II Świebodzice 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca - Sudety Dziećmorowice 2 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych 2 czerwca, 17:00
Wenus Nowice - Skalnik Czarny Bór 2 czerwca, 11:00

27. kolejka klasy A – grupa II
Lechia II Dzierżoniów - Ślęża Ciepłowody 2 czerwca, 11:00
Wieża Rudnica - Koliber Uciechów 2 czerwca, 17:00
Orzeł Mąkolno - Zgoda Grodziszcze 2 czerwca, 17:00
Delta Słupice - Błękitni Niedźwiedź 2 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka - Boxmet Piskorzów 2 czerwca, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Niemczanka Niemcza 2 czerwca, 11:00
Sparta Ziębice - Błękitni Owiesno 2 czerwca, 17:00
Skałki Stolec - Zieloni Łagiewniki 2 czerwca, 17:00

27. kolejka klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - Błękitni Słotwina 2 czerwca, 12:00
WKS Goczałków - Unia Jaroszów 2 czerwca, 14:00
Granit Rogoźnica - Tęcza Bolesławice 0:3
LKS Wiśniowa - Płomień Dobromierz 2 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Wodospad Zastruże 2 czerwca, 12:00
Orzeł Witoszów - Grom Panków 2 czerwca, 14:00
Herbapol Stanowice - Błyskawica Kalno 2 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Zryw Łażany 2 czerwca, 11:00

27. kolejka klasy B – grupa II
Ślężanka Tąpadła - Klubokawiarnia Roztocznik 2 czerwca, 14:00
Kłos Lutomia - Victoria Tuszyn 2 czerwca, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - LKS Gilów 2 czerwca, 11:00
Sparta Ostroszowice - Zryw Gola Świdnicka 0:3
Sparta Oleszna - LKS Dobrocin 2 czerwca, 13:00
Orzeł Piława Dolna - Płomień Makowice 2 czerwca, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Dąb Mościsko 2 czerwca, 11:00
Gryf Burkatów - Piast Jaźwina 2 czerwca, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group