Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowe wyniki piłkarskie (IV–liga – klasa B)

Wiadomości: Region
Wtorek, 6 maja 2014, 17:04
Aktualizacja: 23:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatni weekend na murawie zameldowali się piłkarze występujący w IV–lidze, okręgówce oraz klasach A i B.

IV-liga
KP Brzeg Dolny - Olimpia Kowary 1:2
Kuźnia Jawor - Miedź II Legnica 1:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie - LZS Stary Śleszów 1:0
MKS Szczawno Zdrój - Orkan Szczedrzykowice 0:3 (wo)
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Granica Bogatynia 4:1
Karkonosze Jelenia Góra - Sokół Wielka Lipa 2:0
AKS Strzegom - Piast Zawidów 4:0
Pogoń Oleśnica - Orla Wąsosz 1:2

Klasa okręgowa
Kryształ Stronie Śląskie - Trojan Lądek Zdrój 0:4
Iskra Jaszkowa Dolna - Pogoń Pieszyce 5:0
Zjednoczeni Żarów - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:1
LKS Bystrzyca Górna - Skalnik Czarny Bór 3:1
Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 2:1
Unia Złoty Stok - Nysa Kłodzko 0:2
Stal Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska 1:0
Piławianka Piława Górna - Sparta Ziębice 3:1

Klasa A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych 1:1
Unia Jaroszów - Biały Orzeł Mieroszów 3:1
KS Walim - Gwarek Wałbrzych 6:1
Sudety Dziećmorowice - Tęcza Bolesławice 4:0
Wenus Nowice - Nysa Kłaczyna 0:3
Grom Witków - Włókniarz Głuszyca 6:2
Cukrownik Pszenno - Zieloni Mrowiny 6:3
Granit Roztoka - Zdrój Jedlina Zdrój 1:2

Klasa A – grupa II
Wieża Rudnica - Płomień Makowice 5:2
LKS Gola Świdnicka - Zieloni Łagiewniki 5:2
Ślęża Ciepłowody - Skałki Stolec 0:1
Rawa Boleścin - Delta Słupice 3:1
Niemczanka Niemcza - Czarni Sieniawka 3:1
Boxmet Piskorzów - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:3
Błękitni Owiesno - Koliber Uciechów 0:6
Zgoda Grodziszcze - Tarnovia Tarnów 3:1

Klasa B – grupa I świdnicka
Błękitni Słotwina - LKS Marcinowice 1:0
Sokół Kostrza - Wierzbianka Wierzbna 1:6
Herbapol Stanowice - Orzeł Witoszów 1:0
Zryw Łażany - Błyskawica Kalno 2:1
Kłos Lutomia - LKS Wiśniowa 1:2
Wodospad Zastruże - LKS Piotrowice Świdnickie 0:6
Zjednoczeni Gościsław - Grom Panków 3:1
Płomień Dobromierz - Zieloni Mokrzeszów 6:3

Klasa B – grupa II świdnicka
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Błękitni Książnica 4:0
Dąb Mościsko - Płomień Sokolniki 4:4
LKS Gilów - Orzeł Piława Dolna 2:1
Gryf Burkatów - Klubokawiarnia Roztocznik 1:4
Victoria Tuszyn - Ślężanka Tąpadła 0:0
LKS Dobrocin - Piast Jaźwina 3:0 (wo)
Sparta Oleszna - LKS II Bystrzyca Górna 3:3

Klasa B – grupa wałbrzyska
Iskra Witków Śląski - Podgórze Wałbrzych 6:6
Włókniarz II Głuszyca - Victoria II Świebodzice 0:3 (wo)
Joker Jaczków - Płomyk Borówno 5:2
Husaria Grzędy - Grodno Zagórze Śląskie 1:5
Zagłębie Wałbrzych - Unia Bogaczowice 2:1

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group