Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wicelider z Kłaczyny podejmie trzecią ekipę z Wiśniowej – zapowiedź klasy B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 7 października 2011, 13:42
Aktualizacja: 13:43
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W I grupie świdnickiej klasy B pewnie prowadzi z kompletem punktów zespół Zielonych Mrowiny, który tym razem zmierzy się na wyjeździe z Tęczą Bolesławice. Niezwykle ciekawie będzie w Kłaczynie, gdzie druga Nysa powalczy z trzecim LKS–em Wiśniowa.

10. kolejka klasy B – świdnicka grupa I (niedziela 9 października)
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie 11.00
Płomień Dobromierz - Orzeł Witoszów 11.00
Tęcza Bolesławice - Zieloni Mrowiny 11.00
Nysa Kłaczyna - LKS Wiśniowa 11.00
Grom Panków - Granit Rogoźnica 11.00
Wodospad Zastruże - Wierzbianka Wierzbna 15.00
Błękitni Komorów - Herbapol Stanowice 11.00
Pauzuje Błyskawica Kalno

1. Zieloni------------8 – 24 – 37:5
2. Nysa--------------8 – 21 – 39:9
3. Wiśniowa---------8 – 21 – 26:12
4. Herbapol---------9 – 20 – 36:15
5. Zryw--------------9 – 19 – 26:11
6. Tęcza-------------8 – 13 – 30:21
7. Granit-------------9 – 13 – 32:25
8. Grom--------------8 – 12 – 14:25
9. Piotrowice--------8 – 9 – 11:25
10. Wierzbianka-----9 – 7 – 14:31
11. Wodospad-------8 – 7 – 11:32
12. Błękitni-----------8 – 6 – 9:17
13. Błyskawica-------9 – 6 – 15:28
14. Orzeł-------------8 – 3 – 17:39
15. Płomień----------9 – 3 – 14:36

10. kolejka klasy B – świdnicka grupa II (niedziela 9 października)
Piast Jaźwina - LKS Gilów 11.00
Płomień Makowice - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 11.00
Zryw Gola Świdnicka - Sparta Oleszna 11.00
Zgoda Grodziszcze - Sparta Ostroszowice 11.00
LKS Dobrocin - Klubokawiarnia Roztocznik 14.00
Dąb Mościsko - Ślężanka Tąpadła 14.00
Orzeł Piława Dolna - Boxmet Piskorzów 12.00

1. Piast---------------8 – 21 – 29:11
2. Dobrocin----------8 – 20 – 28:6
3. Płomień-----------8 – 19 – 37:14
4. Zgoda-------------8 – 17 – 21:6
5. Boxmet-----------9 – 16 – 30:11
6. Orzeł--------------8 – 15 – 25:23
7. Sparta Ol.--------8 – 11 – 22:16
8. Gilów-------------9 – 10 – 17:26
9. Dąb----------------8 – 10 – 13:14
10. Sparta Ostr.-----8 – 10 – 21:19
11. Zryw--------------8 – 9 – 21:19
12. Piława Dolna-----9 – 7 – 22:35
13. Ślężanka---------9 – 7 – 13:37
14. Klubokawiarnia--9 – 6 – 16:42
15. Spółdzielca-------9 – 1 – 3:39

7. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Iskra Witków Śląski - Grodno Zagórze Śląskie 9 października, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 9 października, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Joker Jaczków 9 października, 14:00
Podgórze Wałbrzych - Gryf Burkatów 9 października, 14:00
Zieloni Mokrzeszów - Berit Głuszyca 9 października, 12:00
Płomyk Borówno - Husaria Grzędy 9 października, 11:00

1. Victoria II------6 – 18 – 28:6
2. Iskra------------6 – 15 – 33:9
3. Zdrój------------5 – 11 – 20:9
4. Grodno----------6 – 10 – 24:17
5. Husaria---------6 – 10 – 11:18
6. Berit-------------5 – 7 – 18:13
7. KS---------------6 – 7 – 11:9
8. Joker------------6 – 7 – 17:35
9. Podgórze-------5 – 6 – 14:19
10. Zieloni----------5 – 4 – 9:18
11. Górnik----------6 – 4 – 8:19
12. Płomyk---------5 – 4 – 8:15
13. Gryf------------5 – 0 – 5:21

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group