Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wielka metamorfoza przedszkola nr 2 w Strzegomiu

Środa, 24 stycznia 2018, 11:54
Autor: red
Strzegom: Wielka metamorfoza przedszkola nr 2 w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
W Publicznym Przedszkolu nr 2 w Strzegomiu zakończyła się właśnie termomodernizacja. Budynek zmienił się nie do poznania, a kolorowa i optymistyczna elewacja zachwyca dosłownie wszystkich, szczególnie zaś – czemu nie można się dziwić – przedszkolaków.

W ramach termomodernizacji przeprowadzono również wymianę ogrzewania, a także gruntowny remont holu i szatni. Całość zadania to koszt ok. 760 tys. zł, w tym dofinansowanie w wysokości ok. 470 tys. zł.

Cała społeczność przedszkola z wielkim optymizmem czekała na termomodernizację tej placówki.
- Cieszymy się, że prace przebiegały sprawnie i nie zakłóciły pracy przedszkola, a co najważniejsze zostały zakończone w całości w wyznaczonym terminie. Teraz możemy pochwalić się pięknym przedszkolem. Mieniąca się pastelowymi kolorami elewacja zachwyca dzieci, naszych rodziców i mieszkańców Strzegomia - mówi dyrektor przedszkola Wiesława Górka.

Wszyscy wyrażają zadowolenie z przeprowadzonej inwestycji, bo udało się stworzyć piękny, estetyczny i przyjazny dzieciom budynek. Poprawiły się także warunki pracy. Rezultatem termomodernizacji będzie redukcja ubytków ciepła, zmniejszy się koszt ogrzewania i utrzymania obiektu.

Po przeprowadzonej termomodernizacji optymistyczne przedszkole "Miś Uszatek" jest dumą przedszkolaków, pracowników i rodziców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group