Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 550
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom/Świdnica: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już się organizuje

Środa, 15 grudnia 2010, 8:53
Aktualizacja: 8:54
Autor: KO
Strzegom/Świdnica: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już się organizuje
Fot. WOŚP Strzegom
W styczniu po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cała Polska będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Plan imprezy praktycznie gotowy w Strzegomiu, w Świdnicy swoje występy potwierdziły dwa zespoły.

W Strzegomiu kwestować na ulicach będzie pięćdziesięciu wolontariuszy – już od godzin rannych w niedzielę, 9 stycznia. O godz. 15.00 w hali sportowej OSiR w Strzegomiu (ul. Mickiewicza) rozpoczną się prezentacje artystyczne z udziałem dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, sekcji wokalnej działającej przy Strzegomskim Centrum Kultury oraz zespołów folklorystycznych i rockowych z terenu miasta i gminy Strzegom. W przerwach między występami obędzie się licytacja gadżetów WOŚP oraz darów ofiarowanych przez Strzegomian.

Strzegomscy wolontariusze dziś mają zebranie organizacyjne - o godz. 17.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Strzegomiu (organizatorzy przypominają o tym, aby zabrać ze sobą zdjęcia do identyfikatorów).

Koncerty na świdnickim Rynku w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są w trakcie planowania. Swoje występy potwierdziły już grupy: Zakaz Wjazdu i Sensual Sentence.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group