Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wielkanocny konkurs na najładniejszą pisankę

Poniedziałek, 24 marca 2014, 12:12
Aktualizacja: 12:14
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Wielkanocny konkurs na najładniejszą pisankę
Fot. SOKiBP
Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami. Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną. W tym roku także dorośli mogą popisać się wykonanymi przez siebie pracami. Termin zgłaszania prac upływa 7 kwietnia.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 13 kwietnia br., kiedy to podczas Jarmarku Wielkanocnego w Jaworzynie Śląskiej, laureatom konkursu zostaną wręczone nagrody. Właśnie w Niedzielę Palmową będzie można też podziwiać najpiękniejsze pisanki podczas specjalnej wystawy. Zapraszamy do zaznajomienia się z Regulaminem Konkursu (poniżej).

REGULAMIN

CEL KONKURSU: Kultywowanie i popularyzacja tradycji ludowej i dziedzictwa kulturowego.

I. Konkurs jest kierowany do mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska.

II. Udział w konkursie polega na wykonaniu pisanki wielkanocnej. Pisanka powinna być wykonana samodzielnie, w wybranej technice ręcznej.
III. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę (pisankę).
IV. W konkursie obowiązują następujące kategorie wiekowe:

a) Przedszkole,
b) Szkoła Podstawowa,
c) Gimnazjum,
d) Szkoła średnia i dorośli.

V. Pracę razem z kartą zgłoszenia należy dostarczyć na adres Organizatora: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna, ul. Powstańców 3, 58-140 Jaworzyna Śląska.
VI. Termin nadsyłania prac upływa 07.04.2014 r. Prace nadesłane po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę przez jury!
VII. Organizator powoła jury do oceny nadesłanych prac.
VIII. Termin i miejsce ogłoszenia werdyktu i wręczenia nagród: 13.04.2014 r., godz. 16:00 podczas Jarmarku Wielkanocnego w SOKiBP.
IX. Organizator funduje dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac nagrody rzeczowe. Nagrody i dyplomy nie będą wysyłane pocztą, należy je odebrać osobiście w dniu 13.04.2014 r., w przypadku nieodebrania nagrody staje się ona własnością Organizatora.
X. Postanowienia końcowe:
1. Wszystkie prace stają się własnością Organizatora, który zastrzega sobie prawo do dysponowania nimi bez zgody autora.
2. Uczestnik konkursu (a w przypadku nieletniego uczestnika jego opiekun prawny) wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych związku z organizacją konkursu.

(SOKiBP)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group