Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1354
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wielki sukces Fightera

Piątek, 22 marca 2024, 10:10
Aktualizacja: 10:10
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wielki sukces Fightera
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Wielkim sukcesem zakończył się występ zawodników Fighter Klub Jaworzyna Śląska podczas Otwartych Mistrzostw Polski WKA – World Kickboxing & Karate Association, jakie w niedzielę, 10 marca odbywały się w Świdnicy. Fighterzy zdobyli siedem medali indywidualnie i złoto drużynowo.

- Był to dla nas bardzo emocjonujący turniej, jeden z najważniejszych w tym roku, ponieważ były to pierwsze eliminacje zawodników do wyjazdu na mistrzostwa świata w Szkocji. Naszą sekcję Fighter Klub Jaworzyna Śląska reprezentowało 7 zawodników – relacjonuje trener Przemysław Pasikowski.

W najmłodszej grupie wiekowej Mikoś Kupczak zdobył złoto w kategorii walki soft i brąz w technikach specjalnych. Antoni Pasikowski wywalczył srebro w walkach soft.

Z równie dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy walczący w formule kick light. Po mocnych pojedynkach w walkach półfinałowych i ciężkich finałach Amelia Kulpińska zdobyła złoty medal, Angelika Kołodziejczyk – srebrny, Liliana Pańków – srebrny,

Kasia Kołtunowicz – srebrny. Jako Stowarzyszenie Fighter Kaczmarek Grodowski zdobyli także złoto za pierwsze miejsce drużynowo.

Kolejny turniej w roli sędziego odnotowała kolejna zawodniczka klubu z Jaworzyny Śląskiej - Zuza Pasikowska. Tym razem nie tylko punktowego, ale poszła o krok dalej i wystąpiła na macie, co jest kolejnym stopniem zaawansowania oraz krokiem naprzód w kierunku sędziego głównego na macie. - Odebraliśmy również nagrodę dla naszego burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza za wspieranie i pomoc zarówno w rozwoju naszego klubu, jak i samej sekcji fighterów. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za dobrą, ale i zdrową rywalizację i gratulujemy osiągniętych sukcesów! Jestem bardzo dumny z postawy naszych zawodników, ogromny szacunek za dokonania, wielkie brawa – dodaje Przemysław Pasikowski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group