Czwartek, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielkie grillowanie z Electroluxem już wkrótce

Wiadomości: Żarów
Czwartek, 13 września 2018, 15:39
Autor: red
Fot. organizatorzy
Konkurs kulinarny „Wielkie grillowanie ” to całkiem nowa inicjatywa skierowana do wszystkich mieszkańców gminy Żarów.

Uwielbiamy grillować – to w sezonie letnim najpopularniejsza forma relaksu. To okazja, by spędzić czas w towarzystwie przyjaciół czy rodziny i zjeść aromatyczne potrawy z rusztu. Stąd pomysł na konkurs, który zaktywizuje i zintegruje mieszkańców podczas Żarowskich Biegów Strefowych przy szkole w Żarowie.

Konkurs adresowany jest do kół gospodyń wiejskich, organizacji, grup nieformalnych oraz osób indywidualnych z gminy Żarów. Do każdego wymagane jest osobne zgłoszenie. Będziemy dysponować dziesięcioma stanowiskami do grillowania i może się zdarzyć, że o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Dlatego lepiej nie odkładać decyzji na później.

Każda zgłoszona drużyna otrzyma od organizatorów pakiet startowy oraz talon w wysokości 100,00 zł do zrealizowania w lokalnym markecie. Talon zostanie wręczony każdej drużynie po zakończeniu konkursu kulinarnego.
Organizator zapewni stoły i ławy, natomiast uczestnicy będą musieli przynieść ze sobą grill, podpałkę, węgiel oraz produkty do grillowania.

Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Electrolux.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group