Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 578
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wieża Ratuszowa w Świdnicy na sprzedaż!

Poniedziałek, 7 stycznia 2013, 13:51
Aktualizacja: 15:02
Autor: red.
Świdnica: Wieża Ratuszowa w Świdnicy na sprzedaż!
Fot. archiwum
Ruszyła internetowa aukcja charytatywna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej zwycięzcy prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek odda we władanie na jeden dzień świdnicką Wieżę Ratuszową.

Wieża Ratuszowa to obiekt w samym sercu świdnickiej starówki. Ma niemal 58 m wysokości oraz 10 kondygnacji. Obiekt zdobi wielki zegar, przez którego przeszklone tarcze można oglądać panoramę miasta. Do dyspozycji zwiedzających jest również otwarty taras widokowy. Nowa Wieża zwieńczona jest hełmem i iglicą z charakterystyczną kulą. Długo oczekiwany symbol świetności miasta powrócił do Świdnicy po 45 latach i obecnie wystawiony jest na charytatywną licytację. Zwycięzca aukcji może „władać wieżą” w wybrany poniedziałek 2013 roku, zaprosić znajomych i rodzinę na zwiedzanie. Obsługa wieży będzie do jego dyspozycji i pomoże spędzić ten wyjątkowy dzień.

Aukcja potrwa do 19 stycznia aukcje.wosp.org.pl/wieza-ratuszowa-w-swidnicy-twoja-na-1-dzien-i718095 (Aukcje WOŚP › Sport i Turystyka › Kolekcje sportowe › Bilety kolekcjonerskie). Cena wywoławcza 500 zł.

Warunki zrealizowania „Jednodniowego Certyfikatu oddania we władanie Wieży Ratuszowej”:
• Zwycięzca aukcji musi być osobą pełnoletnią,
• Wieża zostanie oddana we władanie w dowolnie wybrany poniedziałek (z wyłączeniem dni: 1 kwietnia, 10 czerwca, 11 listopada 2013 r.), wyznaczony w porozumieniu z zarządzającym Wieżą Ratuszową,
• Korzystanie z Wieży w wybranym dniu ograniczone jest godzinami jej otwarcia: od 10.00 do 20.00 oraz szczegółowym regulaminem dostępnym na stronie: www.wieza.swidnica.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group