Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wigilijne spotkanie

Niedziela, 17 grudnia 2023, 15:54
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 grudnia 2023, 13:55
Autor: red
Świebodzice: Wigilijne spotkanie
Fot. UM Świebodzice
Grudzień to czas spotkań opłatkowych. W piątek (15 grudnia) w miłej atmosferze spotkali się członkowie Koła Miejskiego Polskiego Związku Niewidomych w Świebodzicach.

Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Prezes Zarządu Okręgu Dolnośląskiego Barbara Lindenau-Bryja, Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja Józef Siemasz, Członkowie Koła oraz wspierający ich przewodnicy.

Wszystkich obecny powitała Prezes Koła Barbara Mielczarek, która podziękowała za obecność w tym szczególnym przedświątecznym czasie. Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta Paweł Ozga, dziękując za zaproszenie, podkreślając, jak ważne są działania podejmowane przez związek na rzecz niewidomych i słabowidzących Mieszkańców naszego miasta. Następnie przekazał wszystkim serdeczne życzenia zdrowia, radości, pomyślności i siły do pokonywania codziennych trudności.

Uroczystość rozpoczęto od tradycyjnego Bożego Błogosławieństwa udzielonego przez Księdza Proboszcza Józefa Siemasza. Później wszyscy przełamali się opłatkiem, życząc sobie wzajemnie wszystkiego, co najlepsze. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych dań, a posiłek umilił występ wokalno-gitarowy Pana Leszka, który specjalnie na tę okazję przyjechał z siedziby okręgu dolnośląskiego. My również życzymy Zarządowi oraz wszystkim Członkom Koła zdrowych spokojnych świąt.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group