Czytających: 1295

REGION: Wiśniowa bez punktów

Niedziela, 16 maja 2021, 9:30
Aktualizacja: 9:33
Nie wiedzie się w rozgrywkach klasy A piłkarzom PUO Wiśniowa. Tym razem zespół ten przegrał w Wałbrzychu z Górnikiem Nowe Miasto 1–4.

Tym razem Górnik podejmował u siebie najsłabszą ekipę klasy A PUO Wiśniowa. W 15. minucie wynik meczu otworzył Mateusz Wroczyński, a już po kolejnej minucie było 2-0 dla miejscowych, bo gola zdobył Sebastian Misiułajtys. Goście odpowiedzieli trafieniem Krzysztofa Lipieckiego i na tym emocje w pierwszej części się zakończyły. W drugiej połowie długo z boiska wiało nudą, ale w końcówce Górnik przyspieszył i zdobył jeszcze dwa gole za sprawą trafień Misiułajtysa i Dawida Wodnickiego.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - PUO Wiśniowa 4-1 (2-1)

Górnik: Racieniewski - Szydłowski (87' Korela), Rosiński, Misiułajtys (85' Matuszko), Gębski, Gawron (85' Marcin Wroczyński), Błaszczyk (46' Grabowski), Fedycki (70' Sidor), Bąkiewicz (46' Wodnicki), Ilski, Mateusz Wroczyński

Wiśniowa: D.Zboch (76' Stec), Turzański, Dudek, Lipiecki, Masny (60'Baszczyj), Adamkiewicz, Czastka, Jaszczurowski, Stachyra (80' Kuczyński), M.Zboch, Morozov.