Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 615
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa B: Wiśniowa odskakuje rywalom

Poniedziałek, 14 października 2013, 20:27
Aktualizacja: 20:29
Autor: MDvR
klasa B: Wiśniowa odskakuje rywalom
Fot. archiwum
Zespół LKS–u Wiśniowa zanotował dziewiątą kolejną wygraną z rzędu w rozgrywkach grupy I świdnickiej klasy B. Liderzy powiększyli dystans nad drugą Wierzbianką Wierzbna do czterech punktów.

10. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Płomień Dobromierz - LKS Marcinowice 3:1
Zjednoczeni Gościsław - Zieloni Mokrzeszów 7:1
Wodospad Zastruże - Grom Panków 2:3
Kłos Lutomia - LKS Piotrowice Świdnickie 2:2
Zryw Łażany - LKS Wiśniowa 0:1
Herbapol Stanowice - Błyskawica Kalno 10:1
Sokół Kostrza - Orzeł Witoszów 0:1
Błękitni Słotwina - Wierzbianka Wierzbna 2:2

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------10 - 28 - 50-10
2. Wierzbianka------------10 - 24 - 40-12
3. LKS Piotrowice Św.----10 - 20 - 40-26
4. Herbapol Stanowice---10 - 19 - 47-18
5. LKS Marcinowice-------10 - 19 - 21-20
6. Orzeł Witoszów--------10 - 19 - 29-19
7. Zieloni Mokrzeszów----10 - 16 - 27-28
8. Błękitni Słotwina-------10 - 15 - 22-20
9. Grom Panków-----------10 - 15 - 14-24
10. Błyskawica Kalno-----10 - 13 - 30-31
11. Zryw Łażany----------10 - 12 - 17-17
12. Kłos Lutomia-----------10 - 10 - 18-28
13. Zjednocz. Gościsław--10 - 7 - 24-36
14. Płomień Dobromierz---10 - 6 - 15-42
15. Sokół Kostrza-----------10 - 6 - 21-26
16. Wodospad Zastruże---10 - 3 - 12-70

9. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - Płomień Sokolniki 2:1
Orzeł Piława Dolna - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5:2
Klubokawiarnia Roztocznik - Dąb Mościsko 6:1
Ślężanka Tąpadła - LKS Gilów 8:2
Piast Jaźwina - Gryf Burkatów 1:1
LKS II Bystrzyca Górna - Victoria Tuszyn 0:3
Sparta Oleszna - LKS Dobrocin 2:3

Tabela
1. Victoria Tuszyn---------9 - 23 - 43-11
2. LKS Dobrocin------------9 - 20 - 32-18
3. Sparta Oleszna---------9 - 18 - 19-12
4. Orzeł Piława Dolna-----9 - 17 - 26-17
5. Ślężanka Tąpadła-------9 - 16 - 26-16
6. Dąb Mościsko------------9 - 14 - 18-18
7. Płomień Sokolniki--------9 - 12 - 20-23
8. Gryf Burkatów-----------9 - 12 - 21-19
9. Klubok. Roztocznik------9 - 12 - 24-33
10. LKS II Bystrzyca G.----9 - 11 - 20-20
11. Błękitni Książnica-------9 - 9 - 8-9
12. LKS Gilów----------------9 - 7 - 15-33
13. Piast Jaźwina-----------9 - 4 - 11-37
14. Orzeł Przerzeczyn Z.---9 - 2 - 14-31

6. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Podgórze Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 3:0
Płomyk Borówno - Iskra Witków Śląski 4:2
Grodno Zagórze Śląskie - Włókniarz II Głuszyca 5:2
Unia Bogaczowice - Joker Jaczków 1:2
Zagłębie Wałbrzych - Husaria Grzędy 2:1

Tabela
1. Płomyk Borówno---------6 - 15 - 21-6
2. Unia Bogaczowice--------6 - 15 - 22-7
3. Joker Jaczków------------6 - 15 - 18-7
4. Iskra Witków Śląski-------6 - 12 - 24-9
5. Podgórze Wałbrzych-----6 - 12 - 9-5
6. Zagłębie Wałbrzych------6 - 9 - 8-11
7. Grodno Zagórze Śl.-------6 - 6 - 16-17
8. Victoria II Świebodzice---6 - 6 - 10-19
9. Włókniarz II Głuszyca----6 - 0 - 4-23
10. Husaria Grzędy-----------6 - 0 - 5-33

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group