Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1333
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wizyty u pracodawców

Wtorek, 10 maja 2022, 11:32
Autor: red
Świebodzice: Wizyty u pracodawców
Fot. UM Świebodzice
W ubiegłym tygodniu 6 maja odbyła się wizyta studyjna uczniów świebodzickich szkół w zakładzie produkcyjnym Masterform. Organizatorem cyklu spotkań jest Zespół Szkół w Świebodzicach.

Była to pierwsza taka wizyta w naszym mieście i w Zespole Szkół oraz niepowtarzalna okazja dla młodzieży klas ósmych, aby poznać bliżej przedsiębiorstwo i pracujące tam osoby, przyjrzeć się środowisku ich pracy. Takie przedsięwzięcia to niepowtarzalna okazja dla młodych ludzi, którzy wybierają swój najbliższy cel w życiu. Podczas spotkania kierownictwo dzieliło się swoimi spostrzeżeniami, opisując specyfikację pracy w firmie i dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Kształcenie zawodowe wpływa efektywnie na współpracę szkoły z pracodawcami. Zarówno w placówce, jak i w zakładach pracy uczniowie zdobywają wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do funkcjonowania na rynku pracy. Ta współpraca jest korzystna dla każdej ze stron.

W spotkaniu oprócz młodzieży z klas 8 udział wzięli: kierownik Tomasz Miller, który oprowadził i wyjaśnił zasady funkcjonowania maszyn, Agnieszka Zakrzewska –Cnota specjalista w dziale kadr oraz kierownik szkolenia praktycznego Aneta Kąsiel.

Następna taka wizyta studyjna odbędzie się 13 maja o godz. 10:00 w Promoncie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group