Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wkrótce konferencja "Granit na Szlaku Kamienia"

Sobota, 17 czerwca 2017, 9:13
Autor: red
Strzegom: Wkrótce konferencja "Granit na Szlaku Kamienia"
Fot. organizatorzy
Gmina Strzegom zaprasza na konferencję "Granit na Szlaku Kamienia" otwierającą projekt "Szlak Kamienia" ("Cesta Kamene"). Odbędzie się ona 23 czerwca br. w Strzegomskim Centrum Kultury. Początek o godz. 10.00.

Piątkowe przedsięwzięcie rozpocznie się od konferencji prasowej, którą zaplanowano na godz. 9.30. Pół godziny później nastąpi oficjalne otwarcie konferencji "Granit na Szlaku Kamienia". Wśród uczestników będą włodarze Horic, Świdnicy i Dobromierza.

W programie m. in.: premiera spotu promocyjnego - "Szlak Kamienia", omówienie projektu "Szlak Kamienia - przedstawienie celów i założeń", wykłady i prezentacje multimedialne: "Strzegom - na Szlaku Kamienia" oraz "Horice - na Szlaku Kamienia", a także prezentacje artystyczne w wykonaniu grupy big beat ze Szkoły Artystycznej "MELODIE" z Horic oraz Akademii Tańca i Ruchu "BANS" ze Strzegomia.

Na deser organizatorzy zapraszają na bezpłatne projekcje filmowe w kinie SCK. O godz. 17.00 zostanie wyświetlony "Krecik" - blok bajek dla dzieci, zaś o 19.00 - "Dobry Wojak Szwejk" - film fabularny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group