Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1136
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Włączyli się do akcji

Niedziela, 28 czerwca 2020, 7:37
Autor: red
Gmina Żarów: Włączyli się do akcji
Fot. red
W gminie Żarów radni, urzędnicy, strażacy i pracownicy firm oraz instytucji włączyli się w charytatywny #GaszynChallenge

Radni, urzędnicy, strażacy i pracownicy gminnych instytucji oraz zakładów i firm funkcjonujących na terenie gminy Żarów dołączyli do internetowego wyzwania, organizowanego w szczytnym celu. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci, cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni.
– Aby wziąć udział w akcji wystarczy zrobić 10 pompek i nominować kolejne osoby do wykonania tego ćwiczenia. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto dzieci, które zmagają się z chorobą SMA. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby. Warto pomagać, to nas nie kosztuje dużo. A dzięki takim akcjom możemy uratować życie chorych dzieci. Pomaganie jest fajne, pompujemy dla dzieciaków, aby mogły zawalczyć o swoje marzenia – mówi radna Rady Miejskiej Zuzanna Urbanik.

Każdy z nas może również wesprzeć takie akcje. Wystarczy wejść na https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge i wpłacić chociażby symboliczny datek.

Filmiki z akcji #GaszynChallenge, w których uczestniczyły żarowskie jednostki można zobaczyć na Facebooku Gmina Żarów. Zachęcamy do obejrzenia, a jeszcze bardziej do udziału w charytatywnej akcji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group