Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Władze powiatu popracują nad budżetem skonstruowanym przez poprzednie władze

Środa, 8 grudnia 2010, 7:46
Aktualizacja: 7:48
Autor: red.
Świdnica: Władze powiatu popracują nad budżetem skonstruowanym przez poprzednie władze
Fot. SP w Świdnicy
– Niech świadczą o nas efekty naszej pracy – mówią nowi członkowie zarządu powiatu, którzy wczoraj spotkali się na pierwszym posiedzeniu.

Zarząd od poprzedniej kadencji zmienił się, choć nie zmienił się jego szef. Skład wygląda następująco: Zygmunt Worsa to przewodniczący i jednocześnie starosta świdnicki, Alicja Synowska – wicestarosta oraz Sabina Cebula, Henryk Rosiek i Szczepan Kownacki – członkowie zarządu. Wczoraj nowy zarząd ustalił priorytety jakimi jego członkowie będą się zajmować w najbliższych miesiącach. Podjęto decyzję, że już od stycznia wszyscy zapoznają się ze stanem faktycznym mienia powiatu oraz realizacją największej inwestycji drogowej – budową łącznika do autostrady A4. Postanowiono przyjrzeć się budynkom należącym do powiatu, sprawdzić stan dróg powiatowych, a także odwiedzić jednostki organizacyjne. Obrady zarządu - tak jak w poprzedniej kadencji - będą odbywały się we wtorki.

- Bardzo ważnym punktem będzie wspólnie pochylenie się nad projektem przyszłorocznego budżetu, który został już przyjęty przez poprzedni zarząd – mówi starosta Worsa.

- Już spotkałam się z dyrektorami podległych mi wydziałów i ustaliliśmy priorytety przyszłej wspólnej pracy – mówi z kolei Alicja Synowska, wicestarosta świdnicki i dodaje, że na tę chwilę najważniejszy problem to kontrakt szpitala Latawiec w Świdnicy.

Jak wybierano zarząd powiatu? Zobacz: tutaj.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group