Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 584
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wojciech Murdzek: Moja praca na stanowisku Prezydenta dobiegła końca

Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 15:49
Aktualizacja: 15:52
Autor: red.
Świdnica: Wojciech Murdzek: Moja praca na stanowisku Prezydenta dobiegła końca
Fot. użyczone
Były już prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, który to stanowisko piastował przez dwanaście lat dziękuje wszystkim za współpracę. Jego zastępcą po raz pierwszy w historii Świdnicy będzie kobieta – Beata Moskal–Słaniewska.

Moja praca na stanowisku Prezydenta Miasta Świdnicy dobiegła końca. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę w trakcie wszystkich trzech kadencji w latach 2002-2014. Dziękuję za wspólne przedsięwzięcia i okazywane wsparcie oraz pracę na rzecz rozwoju Świdnicy i dla dobra jej mieszkańców.

Świdnica to wielkie wyzwanie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i poświęceniu zmieniała się ona na naszych oczach, rozwijała i piękniała. Dzisiaj jest nowoczesnym i przyjaznym miastem, w którym warto żyć. Miastem, z którego jesteśmy dumni.

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem współpracować z tyloma kompetentnymi i wartościowymi osobami. Bez Państwa pomocy byłoby trudno odnieść tak ogromny sukces. Jestem przekonany, że nadal będziemy współpracować na rzecz świdniczan.

Zostawiam miasto w dobrej kondycji. Można by długo wymieniać listę inwestycji i przedsięwzięć kulturalnych, społecznych czy sportowych, które zrealizowaliśmy w ciągu tych 12 lat mojej pracy na stanowisku Prezydenta. Dzisiaj Świdnicę czeka bardzo ważny moment. To czas pozyskania dodatkowych, bardzo dużych środków unijnych na jej rozwój. Narzędzia zostały dobrze przygotowane i nie zmarnujmy tej szansy.

Życzę Państwu, aby Świdnica zawsze łączyła, bo tworzymy ją razem.

Korzystając z okazji proszę przyjąć serdeczne życzenia na zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Niech będą czasem refleksji i zadumy, czasem jedynych i niepowtarzalnych wzruszeń. Niech „Słowo staje się Ciałem” w życiu każdego z Państwa a Nowy 2015 Rok niech będzie pełen łaski Bożej, sukcesów osobistych i zawodowych, spełnionych marzeń i nowych nadziei.

Wojciech Murdzek

Prezydent Świdnicy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group