Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 581
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojciech Murdzek: Moja praca na stanowisku Prezydenta dobiegła końca

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 15:49
Aktualizacja: 15:52
Autor: red.
Fot. użyczone
Były już prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, który to stanowisko piastował przez dwanaście lat dziękuje wszystkim za współpracę. Jego zastępcą po raz pierwszy w historii Świdnicy będzie kobieta – Beata Moskal–Słaniewska.

Moja praca na stanowisku Prezydenta Miasta Świdnicy dobiegła końca. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę w trakcie wszystkich trzech kadencji w latach 2002-2014. Dziękuję za wspólne przedsięwzięcia i okazywane wsparcie oraz pracę na rzecz rozwoju Świdnicy i dla dobra jej mieszkańców.

Świdnica to wielkie wyzwanie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i poświęceniu zmieniała się ona na naszych oczach, rozwijała i piękniała. Dzisiaj jest nowoczesnym i przyjaznym miastem, w którym warto żyć. Miastem, z którego jesteśmy dumni.

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem współpracować z tyloma kompetentnymi i wartościowymi osobami. Bez Państwa pomocy byłoby trudno odnieść tak ogromny sukces. Jestem przekonany, że nadal będziemy współpracować na rzecz świdniczan.

Zostawiam miasto w dobrej kondycji. Można by długo wymieniać listę inwestycji i przedsięwzięć kulturalnych, społecznych czy sportowych, które zrealizowaliśmy w ciągu tych 12 lat mojej pracy na stanowisku Prezydenta. Dzisiaj Świdnicę czeka bardzo ważny moment. To czas pozyskania dodatkowych, bardzo dużych środków unijnych na jej rozwój. Narzędzia zostały dobrze przygotowane i nie zmarnujmy tej szansy.

Życzę Państwu, aby Świdnica zawsze łączyła, bo tworzymy ją razem.

Korzystając z okazji proszę przyjąć serdeczne życzenia na zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Niech będą czasem refleksji i zadumy, czasem jedynych i niepowtarzalnych wzruszeń. Niech „Słowo staje się Ciałem” w życiu każdego z Państwa a Nowy 2015 Rok niech będzie pełen łaski Bożej, sukcesów osobistych i zawodowych, spełnionych marzeń i nowych nadziei.

Wojciech Murdzek

Prezydent Świdnicy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group