Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wojciech Murdzek wśród najlepszych samorządowców

Poniedziałek, 5 grudnia 2011, 14:08
Aktualizacja: 20:30
Autor: opr. PAW
Świdnica: Wojciech Murdzek wśród najlepszych samorządowców
Fot. użyczone
W jubileuszowej 5. edycji konkursu Innowator, prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek znalazł się w finałowym gronie najlepiej ocenionych polskich samorządowców.

- W kategorii „Człowiek Roku Polskiego Samorządu” przydzielono pięć pierwszych miejsc. To dla mnie wielka przyjemność znaleźć się w tym doborowym gronie obok m. in. Adama Struzika, marszałka Województwa Mazowieckiego czy Rafała Dutkiewicza, prezydenta Wrocławia, który został laureatem konkursu. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że pochodzi od koleżanek i kolegów samorządowców. To oni nominowali najlepszych ze swojego grona i tylko oni mogli oddawać głosy na swoich faworytów. – podkreśla Wojciech Murdzek.

Organizatorem konkursu Innowator jest Centrum im. Adama Smitha, warszawski opiniotwórczy instytut naukowo-badawczy. Konkurs rozgrywany jest w czterech kategoriach: Człowiek Roku Polskiego Samorządu, Najlepiej Zarządzane Jednostki 2011, Najlepszy Projekt i Najlepsze Spółki 2011. O najwyższe noty rywalizują osobistości i przedsięwzięcia z samorządowego środowiska.

Gala finałowa miała miejsce 2 grudnia w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Podczas uroczystości wiceprezydent Centrum Andrzej Sadowski, wręczając nagrody, podkreślał zasługi samorządów:
- To co rząd wyczynia z samorządami, jest nie do wytrzymania. A wy sobie mimo tego fantastycznie radzicie. Wasza aktywność i dobra jakość rządzenia budzi podziw i uznanie.

Źródło: Urząd Miasta w Świdnicy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group