Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1170
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wolontariusze gotowi

Piątek, 21 stycznia 2022, 17:08
Autor: red
Żarów: Wolontariusze gotowi
Fot. UM Żarów
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i o jeden dzień dłużej. 30 finał zaplanowany jest na niedzielę, 30 stycznia 2022 roku.

Wolontariusze żarowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy intensywnie przygotowują się do wielkiego finału. Kleją puszki, wycinają niezbędne materiały i uzgadniają szczegóły programu artystycznego, którego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Wśród przygotowywanych atrakcji nie zabraknie koncertów, kiermaszów, loterii, ale także licytacji. Przypominamy, że nadal przyjmowane są fanty na licytację. Można je dostarczać do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, na basen lub do sztabu WOŚP. Pierwsze gadżety już zostały dostarczone. A są to wartościowe vouchery, luksusowe kosmetyki, oryginalne koszulki WOŚP, rękodzieło.

Tegorocznym celem orkiestrowego grania jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Do orkiestrowego grania można przyłączyć się już dziś, przekazując datki do puszek, które rozstawione są w wielu sklepach na terenie naszej gminy. WOŚP-owa puszka stoi także przy kasie UM Żarów, tutaj również zachęcamy, aby przekazać swoje wsparcie finansowe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group