Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: WOŚP zagra w Strzegomiu

Wtorek, 7 stycznia 2014, 12:12
Aktualizacja: 12:13
Autor: red.
Strzegom: WOŚP zagra w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Już 12 stycznia odbędzie się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP zagra w całej Polsce, m.in. w Strzegomiu. W tym roku wszystkie, zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu specjalistycznego dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Cała akcja rozpocznie się o godz. 15.00 w SCK II. W programie artystycznym zaprezentują się: Młodzieżowa Orkiestra Dęta ze Strzegomia, dzieci i młodzieży ze strzegomskich przedszkoli i szkół, zespół IN LIVE działający w Strzegomskim Centrum Kultury, młodzieżowa Sekcja Tańca działająca w Strzegomskim Centrum Kultury, Sekcja Tańca ze Szkoły Tańca Pani Magdaleny Janiak oraz zespoły VABANK i ERROR. O godzinie 20.00 zabłyśnie „Światełko do nieba”. Warto dodać, że w tegorocznej edycji do licytacji ofiarowane zostało m.in. granitowe serce z napisem „WOŚP”.

W 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weźmie udział 60 wolontariuszy, którzy wyjdą z puszkami w Strzegomiu oraz w Jaroszowie (gdzie na uczestników również czeka mnóstwo atrakcji). Każdy wolontariusz może liczyć na ciepły posiłek. Całą akcję patrolować będzie strzegomska policja.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Otwórzmy swe serca dla innych.

(Kornelia Wilczak)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group